Колку пари ќе загуби Манчестер сити со неиграњето во ЛШ?

Останаа без еден значаен извор на пари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *