Комплетно тонење на „жолтата подморница“, Хетафе го победи Вилјареал (Видео)

Една од најстандардните екипи во последните години во Шпанија, составот на Вилјареал повторно загуби во Ла Лига, а вечерва бодовите ги однесе Хетафе

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *