Криза е – Клубот на Ристовски продаде играч за 15 милиони евра што го цени четирипати повеќе

Вулверхемптон ќе има нов Португалец во тимот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *