Квотите на денот реални и привлечни, најмалата од петте предложени е 2.05 (Фото)

Петте денешни предлози на Sport Life како квоти на денот, носат вкупна квота од 68.74, а поединечно гледано, сите пет игри се со коефициенти над границата од 2.00.

Прв предлог е да одиграте дека Стразбур ќе го победи Анже во Купот на Франција, и притоа дека ќе падне гол во второто полувреме. Оваа комбинација носи супер квота од 2.40.

За дуелот на Елче и Селта од шпанската лига, предлогот е да уплатите дека во двете полувремиња ќе има од еден од три гола. Квотата е необично голема како за оваа игра и изнесува 2.25.

Од Шпанија е и третиот предлог, а се однесува на дуелот на Валенсија и Кадиз. Ако верувате дека Лилјаците ќе дадат гол во првото полувреме и барем два на крајот на средбата, тогаш искористете ја квотата од 2.30 во Sport Life.

Манчестер јунајтед е фаворит против Евертон во ФА купот, и не би требало да загуби. Ако мислите така, и дека ќе има три или повеќе голови, добивате квота од 2.05 која не е за потценување.

Петтиот предлог ја носи и најголемата квота на денот од 2.70. Пари Сен Жермен без своите најголеми ѕвезди гостува кај Шатору во Купот на Франција, а играта со квота 2.70 е дека парижаните во двете полувремиња ќе постигнат од еден до два гола.

- Оглас -

Најнови вести