Квотите на денот вчера беа добитни, а и денешните вреди да се уплатат

По вчерашните добитни квоти на денот во Sport Life, кои правеа вкупен коефициент од 10.36, за денеска најдобрата обложувалница во Македонија ви дава нови три предлози со најголеми квоти за тие игри. Денешните предлози нудат вкупна квота од 8.84.

Најголема квота има за мечот Реал Мадрид – Леванте, каде што ако уплатите на победа на Реал и притоа Кралевите да постигнат барем три гола, добивате квота од 2.45. Новиот шпански првак е најефикасен тим во Ла Лига, а Леванте е тим со најлоша одбрана во Лигата и се мачи да избори опстанок.

За лондонското дерби Тотенхем – Арсенал се предлага да одиграте на 3+ голови, со тоа што и во првиот дел треба да падне барем еден погодок. Ако верувате во вакво сценарио, ќе добиете квота од 1.90.

Иста ваква квота од 1.90 има и за Реал Сосиедад – Кадис, но за играта 1Х&2-4. Гостите се борат за опстанок, но ако мислите дека нема да победат, ова е одличен предлог.

- Оглас -

Најнови вести