Лапорта: Нема да давам лажни ветувања, од Меси зависи дали ќе остане во Барса!

Новиот претседател на каталонскиот клуб смета дека Лео ја сака Барса и дека парите не се гаранција за титула во ЛШ.

Слични вести...