Лацио му подари гол на Левандовски со кој Полјакот го надмина легендарниот голгетер на Реал Мадрид (Видео)

Актуелниот европски првак одлично го отвори мечот во Рим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *