Трета седмица на последните четири меча – Лацио игра како по ноти за обложувачите (Видео)

Денеска со 4:3 ја победија Џенова, откако претходно уште двапати на последните три меча одиграа со 7+

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *