Лазаров со патики на кои блеска македонското знаме ќе игра на фајнл-форот во Келн (Фото)

Специјално дизајнирани за настапот во Келн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *