Летаат голови во Манчестер и Лисабон, а Ливерпул и Милан не знаат да играат неинтересен меч

Салах утна пенал што е реткост, ама сепак даде гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *