Салах после четири години утна пенал, и најави лоши нешта за Ливерпул против Милан

Росонерите беа „мртви“ на „Енфилд“, но набрзина ги шокираше Црвените кои џабе доминираа 40 минути.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *