Леташе и канта во соблекувалната на Аргентина (Видео)

Голема беше радоста на Гаучосите по победата над Србија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *