Левандовски ги разочара навивачите на Баерн

Полскиот бомбардер нема да закрепне навреме за реваншот во Париз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *