Ливерпул – Арсенал, Рома – Јувентус и Галата – Фенер се само три од паровите кои може да ве доведат до „ајфон 11“

Играјте во третото коло на Спортска прогноза, минатата недела премијата избега само за еден гол.

Слични вести...