Историски треба да биде денешниот дуел на Македонија против Лихтенштајн

Големи фаворити сме за победа, но тоа треба да се докаже на теренот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *