Македонија заслужено води, Велковски го „проби“ Лихтенштајн (ВИДЕО)

Нашата репрезентација одигра одлично прво полувреме и води благодарение на голот на дефанзивецот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *