Македонија игра „викторија“, Трајковски даде гол, но поради офсајд е поништен (ВИДЕО)

Нашиот напаѓач ја затресе мрежата, но, погодокот беше поништен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *