Меси го преферирал Кејлор Навас, Донарума се враќа во Италија?

Популарниот Џиџи не е задоволен во Париз, се зборува дека може да ги следи стапките на Буфон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *