Меси: Можам да играм уште многу години

Освојувачот на Златната топка им се заблагодари на соиграчите од Барселона и најави дека ќе освојува уште многу трофеи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *