Меси во националниот дрес на Аргентина првпат по смртта на Марадона, на посебен начин се прости од својот идол (фото)

За Гаучосите, Диего е вечен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *