За Меси ова е пенал-ситуација, но Браво интервенираше маестрално (видео)

Аргентина и Чиле ремизираа во квалификацискиот дуел за СП 2022

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *