Множите со 51,18 ако ги уплатите сите пет квоти на денот во Sport Life (Фото)

Денешните пет квоти на денот кои се нудат во Sport Life, носат вкупна квота од 51.18, и вреди да се уплатат, особено што се од атрактивни мечеви во Топ 5 лигите низ Европа.

Квота од 2.30 се нуди во Sport Life за и Манчестер сити и Челзи да дадат гол во дербито без резултатско значење, а и во двете полувремиња да има гол.

Ако верувате дека Борусија Дортмунд ќе даде од еден до три гола во двете полувремиња на гостувањето кај Аугсбург, тогаш не треба да чекате, уплатете на квота од 2.15 за оваа игра.

Наполи го пречекува Интер во дерби од Серија А, а квотата на денот е 2.30 за Гол-Гол во прво или второ полувреме.

Потоа следува мечот Валенсија – Реал Мадрид, предложената квота е 2.25 дека Реал нема да загуби, и притоа дека двата тима ќе дадат гол.

Квота од точно 2.00 имате за играта дека ПСЖ на гостувањето кај Оксер е постигне два или повеќе голови, со тоа што за добитна квота парижаните мора да дадат гол и во прво полувреме.

- Оглас -

Најнови вести