Мората даде два, на Јуве му броеја еден гол во ремито со Кротоне (видео)

Околу четири минути се чекаше одлуката на ВАР за офсајд позиција на Мората при вториот гол, па Бјанконерите толку можеа со 10 играчи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *