Мрдаковиќ бил депресивен подолг период, девојката Ивана вели: Го молев да го тргне пиштолот…

Влегов до тоалет за да се подготвам за излегување и оддеднаш слушнав истрел, раскажува Ивана Станиќ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *