Поранешен репрезентативец на Србија изврши самоубиство!

Рекол не можам повеќе, и со пиштол си пукал во глава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *