МЗТ блиску до влез во главната АБА лига, но Македонија ќе нема тим во АБА 2

Работнички ја одбил поканата за втората јадранска лига, а МЗТ до крајот на месецов ќе чека покана за влез во првата на местото на Приморска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *