На Фирмино му требаа две минути за да покаже колку е важен за Ливерпул (Видео)

Со влегувањето во игра на Бразилецот, Црвените се многу поопасни, а веќе и дадоа гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *