На Меси му треба хет-трик против Атлетико за да го стигне Пеле!

Аргентинецот ќе го игра јубилејниот 800 меч, а може да стигне и до уште еден рекорд

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *