Наеднаш „зариба“ нападот на Оле и Јунајтед

Ѓаволите заборавија да го нападнат голот на Јанг бојс, а ниту планот Б на Солскјер не делуваше.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *