Ладен туш за Ѓаволите во 90+5, се делеа бодови во Севилја во ретко видена драма (видео)

Од страв да не останат со празни раце, Црвените ѓаволи се бранеа во второто полувреме и претрпеа голем шок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *