Не беа само играчите на ПСЖ со забелешки за судиите: Агуеро мораше да го коригира арбитерот (Видео)

Аргентинецот има „око соколово“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *