Играчите на ПСЖ го обвинија судијата, но не за неговото делење на правдата

Ќе има ли санкција за холандскиот арбитeр?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *