Не потцени, па се повреди – Капитенот на Австрија е неспремен за настап на ЕП

Јулијан Баумгартлингер денеска повторно почуствувал проблеми со коленото што го оперираше во јануари, но продолжи со тренингот одвоено од останатите репрезентативци на Австрија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *