Нејмар најавува пензија: Настапот на СП во Катар веројатно ќе ми биде последен во дресот на Бразил

„Кариоките“ ќе останат без својата најголема ѕвезда

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *