Ненад Димитријевиќ се повлече од НБА-драфтот

Перо Антиќ останува единствен Македонец кој заиграл во најсилната кошаркарска лига на светот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *