Ненаситниот Роналдо постави нов светски, и еден европски рекорд

Долга е листата на репрезентации против кои Кристијано давал гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *