Непријатни сцени, навивачите на Работнички ги натераа играчите да ги соблечат дресовите (Видео)

По завршувањето на мечот со Феникс 2010 кој го загубија, кошаркарите на Работнички имаа многу непријатно искуство, беа натерани од навивачите да ги соблечат дресовите.

Сити Парк бојс се незадоволни од резултатите на нивните миленици за кои мислат дека се одлично платени, а лошо играат, и им одржаа неколкуминутна лекција на играчите во црвено-бело. Како капак, ги натераа и да ги соблечат дресовите и да ги фрлат на земја.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

- Оглас -

Најнови вести