Неверојатен спринт на играчот на Баерн: Трчаше со 35,6 км на час, и тоа на снег (Видео)

Во вакви временски непогоди тешко е да се оди, а не да се направи таков спринт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *