Гром не го бие рускиот јунак – Преживеа хорор и се врати на теренот со прв професионален договор со најстариот клуб во земјата (Видео)

Голманот на третолигашот Знамја Труда беше директно погоден од гром на тренинг, а сега повторно тренира и е награден со сефте професионален договор.

Слични вести...