Ништо од новата тура голотија на Дилета – Виновни се Баерн и Левандовски (ФОТО)

Баерн Минхен со 2:0 ја победи Барселона, а тоа значеше дека нема ништо од ветувањето на Дилета Леота кон фудбалерите на каталонскиот гигант.

Прекрасната италијанска новинарка им ветила дека доколку го победат Баерн со три гола разлика, ќе позира гола пред фотоапаратот, а за такво нешто што не се случи се криви Германците, но и Левандовски, којшто промаши неколку чисти шанси.

На Дилета пред неколку години ѝ беше „хакнат“ мобилниот телефон, каде што беа објавени неколку голи слики, а фудбалските фанови се израдуваа дека можеби и по вторпат ќе ја видат убавата водителка без облека, но од тоа барем засега нема ништо.

- Оглас -

Најнови вести