Нокаут за ПСЖ, Марез го осигури финалето за Сити (видео)

Алжирецот вторпат ја затресе мрежата на Навас и веќе нема дилеми дека Граѓаните се првите финалисти во ЛШ оваа сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *