Новиот дрес на Реал е фантастичен (фото)

Случајност или нешто повеќе? Последен пат кога на белиот дрес имаше портокалова боја, Кралевите славеа „ла децима“ со Анчелоти на клупата, тренерот кој повторно се кандидира за тренерското столче.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *