Ново гол-шоу на Халанд, Дортмунд го потопи Шалке во дербито на Рур (видео)

Норвешкиот голгетер не застанува со тресењето мрежи, по Севилја во ЛШ, лутиот ривал на Милионерите му беше нова жртва

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *