Каква мајсторија на Халанд во дербито на Рур: Волеј во стилот на Ибра (видео)

Дортмунд има двојна предност против Шалке благодарение на неприкосновениот норвешки голгетер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *