Од каде се појави? Нема публика, но на теренот претрча гол маж (Видео)

Играчите на Гранада и Манчестер јунајтед беа збунети

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *