Од тенисот не виде многу ќар, па реши да најде нов начин за голема заработка

Британската тенисерка сакала да биде како Серена Вилијамс, но очигледно е дека има предиспозиции на друг начин да се прослави.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *