Освои четири титули во ЛШ, а играше само 16 минути во финалињата

Интересен податок околу успехот на Матео Ковачиќ, го потврди рецептот за освојување на европска титула

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *