Озил никогаш не ја пееше германската химна, но со турската е друга песна (Видео)

Критики за фудбалерот во неговата родна земја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *