Пандев: Не сум против претседателот, но лигата мора да ја водат клубовите, а не аматери од ФФМ

Пандев смета дека кај нас однапред се знае кој ќе биде првак, кој ќе испадне.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *