Папата имаше средба со Чеферин и го благослови Европското првенство

Раководството на УЕФА доби благослов првенството да помине без никакви проблеми.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *